Ugrás a tartalomhoz


spongebobb tartalmai

Összesen 3 elem van spongebobb-tól (Search limited from 2023. May 16.)


Sort by                Order  

#7765 Grand Theft Auto IV

Elküldve: Szerző: spongebobb on 2009. April 23. 08:27 AM in Játékok

Sziasztok!

Ha valakit érdekel, akkor itt van, hogy lehet GTA IV offline account-ból online-t csinálni. Egyrészt az online accounthoz szükséges olyan @live.com, @hotmail.com regisztráció, ami lehetőleg olyan országbeli, ahol él a Game for Windows - Live. Létrehozol online accountot a neten, majd a játékban, lehetőleg eltérőképet válassz a két profilodnak. Elkezdesz játszani vele és az első lehetőségnél elmented.
!!!A fájljaidról csinálj biztonsági mentést!!!
Írd felül az ffonline account könyvtárban az "Account" nevű fájlt (vista-nál C:UsersxxxAppDataLocalMicrosoftXLiveContentxxxxFFFE07D100010000xxxx_MountPt) az online könyvtárból szerzett "Account" fájlt.
Játék indít, válaszd ki az online accountod és mehet a játék!
Tipp: ne próbáld meg elindítani az offline accountod, mert szükséged lesz a biztonsági mentésre :D
Jó szórakozást!



#7694 Grand Theft Auto IV

Elküldve: Szerző: spongebobb on 2009. April 16. 23:16 PM in Játékok

Nagyon szépen köszönöm! Sikerült visszahoznom a mentésem! Megnéztem 41%-nál jártam. A hexeditorral abban a bizonyos fájlban 2 helyen kell átírni. Sikerült! Nagyon megijedtem, amikor külföldi fórumon olvastam, hogy más mód nincs csak, ha az xlive mappát is kimentem. Legközelebb tuti ki fogom menteni, bár most már tudom hogy kell...
Nagyon szépen köszönöm még egyszer!



#7662 Grand Theft Auto IV

Elküldve: Szerző: spongebobb on 2009. April 15. 22:08 PM in Játékok

Sziasztok!
Óriási bajban vagyok. Kimentettem a mentésem, mert új windowst telepítettem, de nem mentettem el az Xlive izét, hogy tudom visszaállítani a mentésem? Nagyon örülnék, ha valaki tudná a választ, mert 32%nál jártam és unalmas lenne újrakezdeni. Rengeteg mindent kipróbáltam, de semmi nem segített.pl:
- ugyan azt az offline felhasználó nevet adtam meg
- felülírtam az újonnan kezdett játék mentésének a fájljait -> hibaüzenet: betöltés hiba. nézzem meg a winyóm, és próbáljam meg újra :s
-xlive mappában elkezdtem átírkálni a dolgokat, amik egyértelműek, de az sem volt elég
Előre is köszönöm a segítséget!