Ugrás a tartalomhoz


YLi tartalmai

Összesen 8 elem van YLi-tól (Search limited from 2023. March 29.)


Sort by                Order  

#11372 Windows 7

Elküldve: Szerző: YLi on 2010. January 13. 16:06 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Úgy néz ki, hogy megoldódott. Újratelepítettem a drivert, meg felraktam a PowerStripet. Ja nekem kártyám van nem integrált a 6200.



#11369 Windows 7

Elküldve: Szerző: YLi on 2010. January 13. 13:19 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Ja, annyi még, hogy AGP-s a videokártya. Olvastam valahol, hogy nem szereti a Win7. Igaz lehet?



#11368 Windows 7

Elküldve: Szerző: YLi on 2010. January 13. 12:45 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: die nadel

Dátum: YLi

Az egész kép villan kettőt feketén pár másodperc megint villan kettőt majd olyan 10 perc múlva kezdi előröl. Ilyen hülye hibát még ki sem tudnék találni. Friss telepítés, tegnap előtti. Geforce 6200 van a vasban. Már átnéztem minden videóhoz tartozó beállítást. XPvel nem csinált ilyet, de jó lenne, ha nem kéne visszaraknom, mert a Win7 gyorsabban kezeli a winyómat.
Windows 7 kompatibilis VGA driver fel lett téve?

Persze, az Nvidia oldaláról szedtem. Egyszerüen nem tudok rájönni.



#11364 Windows 7

Elküldve: Szerző: YLi on 2010. January 12. 12:45 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Az egész kép villan kettőt feketén pár másodperc megint villan kettőt majd olyan 10 perc múlva kezdi előröl. Ilyen hülye hibát még ki sem tudnék találni. Friss telepítés, tegnap előtti. Geforce 6200 van a vasban. Már átnéztem minden videóhoz tartozó beállítást. XPvel nem csinált ilyet, de jó lenne, ha nem kéne visszaraknom, mert a Win7 gyorsabban kezeli a winyómat.



#11352 Windows 7

Elküldve: Szerző: YLi on 2010. January 11. 18:46 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Sziasztok, olyan parám van, hogy változó idönként feketén villog ketőt a képernyő. Iszony idegesítő. Találkoztatok már ilyennel? Asus P5Pe-VM alaplap Intel i865G chipsettel, Geforce 6200-es videókari legujjabb driver.



#10087 Windows 7

Elküldve: Szerző: YLi on 2009. September 01. 23:44 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: DDs

És nem ultimate hanem professional gondolom ez a gond. XD

Így van jelenleg az ultimate-et lehet csak aktiválni tudtommal.



#8947 MBR újraírása

Elküldve: Szerző: YLi on 2009. June 30. 15:30 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Én a Hiren's BootCD 9.9 -et javaslom. Lehet nem full legál, de célnak és sok minden másnak nagyon jó.



#8612 Windows 7

Elküldve: Szerző: YLi on 2009. June 07. 16:25 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: increduluszoltan

Sziasztok!
Segitséget szeretnék kérnimert ha lenne hajam,kitépném! :)
feltelepítettem a Windows7-et..minden oké..csak ..
nem ismeri fel a Wireless pc adaptert..
D-link air plus dwl 520+
és sehol nem találok hozzá drivert!
Ha valaki tudna benne segíteni,örülnék neki,meg a netnek! :roll:
üdv TéZé
probálkoztam a
http://www.softpedia.com,
a
wwwdlink.com
oldalakon is..lehet hogy csak egyszerűen béna vagyok?

Ez a hivatalos driver oldala:
http://support.dlink.../products/view. ... L%2D520%2B
csak, nincs Vista vonal támogatás.