Ugrás a tartalomhoz


Demian tartalmai

Összesen 3 elem van Demian-tól (Search limited from 2023. May 03.)


Sort by                Order  

#7113 Asus X50SL laptop vs.Vista

Elküldve: Szerző: Demian on 2009. February 17. 20:59 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: Black Bird

Egyébként 64 bites linuxok is mennének rajta mint alternatíva ha nem windowsban gondolkodunk. A felhasználó barát linux terjesztések amit esetleg tudok ajánlani a suse fedora mandriva meg az ubuntu. Mit értesz alternatíva alat ha megkérdezhetem?
64bites xp-ből van magyar is nem csak angol változat. Egyik ismerősömnek az van.Szerintem torrent oldalakon biztosan találsz magyar 64bites xp-t.
Linux telepítésben tudok neked segíteni. Meg pár jó oldalt ahol kiindulhatsz.Annyit emondok hogy linuxnál nincsenek exe-k nem is futtatja őket esetleg winevel.Meg meghajtóknál nincsen c meg d hanem van ilyen hda sda ...stb.:)

Köszi a választ!
Konkrétan arra gondoltam hogy az XPből van-e 64bit-es verzió csak nem akartam hülyeséget írni. :)
Attól tartok kicsit hogy nem bírja esetleg a gép a Vista-t, s ha nem jönne össze, akkor keresek egy 64bites XP-t.
Köszi még egyszer! :)



#7102 Asus X50SL laptop vs.Vista

Elküldve: Szerző: Demian on 2009. February 17. 12:53 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Köszönöm szépen a választ!
Még annyi kérdésem lenne, hogy 64bites rendszert csak a Vista-t tudom feltenni vagy van más alternatív megoldás is?



#6984 Asus X50SL laptop vs.Vista

Elküldve: Szerző: Demian on 2009. February 10. 14:31 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Sziasztok!

Igazából nem voltam biztos abban, hogy hova írjak a gondommal, de láttam ez egy laptop-os topic, "aktív" is, talán ide való.
(Ha mégse moderáljátok majd légyszives, de remélem kapok itt is választ.)

Az után érdeklődnék, remélem tudtok nekem segíteni majd, hogy van egy ACER Aspire 3103NWLMi laptopunk SP2es XP-vel felszerelve,s az elmúlt héten turbóztunk rajta kicsit. Ám a 4GB DDR2ből csak 2,62BG-ot lát. Ez most azért van mert az SP2 nem bírja lekezelni a 4GB-ot és fel kell tennem a SP3-at vagy netán a memóriának lenne gondja?

Előre is köszönöm a választ!

Demian