Ugrás a tartalomhoz


wicktor tartalmai

Összesen 14 elem van wicktor-tól (Search limited from 2023. March 30.)


Sort by                Order  

#7147 Windows Live Messenger 9

Elküldve: Szerző: wicktor on 2009. February 22. 16:10 PM in Internet, hálózatok

csáó mindenkinek!
nekem lenne egy olyan problémám, hogy nem akar bejelentkezni a WLM2009 amiotta lefrissitettem az ujabb verziójára....mert amugy meg nem akart beengedni ha nem frissitem...és most meg besem enged és állandoan ezt irja ki....
Nem sikerült bejelentkeznie a Windows Live Messenger programba.
A bejelentkezés (a következöre: Windows Live Messenger) sikertelen, mert a szolgáltatás átmenetileg nem elérhető el. Később próbálja meg újból. --->Hibakód: 8100030d
mit csináljak? már probáltam egy pár dolgot de még midnig nem sikerült....valaki tudna adni ötletet??



#7127 Windows Live Messenger 9

Elküldve: Szerző: wicktor on 2009. February 18. 18:23 PM in Internet, hálózatok

már meg van...:)



#7126 Windows Live Messenger 9

Elküldve: Szerző: wicktor on 2009. February 18. 17:48 PM in Internet, hálózatok

hello mindenkinek lenne egy olyan problémám hogy nem irja ki hogy milyen zenét halgatok windows media player el...:S mitöl van? bevan peddig állitva...



#7014 Windows Live Messenger 9

Elküldve: Szerző: wicktor on 2009. February 11. 19:28 PM in Internet, hálózatok

Nekem meg olyan problémám van hogy (WLM 9 em van) nem akarja lejátszani az egyéni hangokat...mindig ezt irja ki: **internal**[Messenger Plus! Sound] - Data{DAA85A5B91A0} - !!!!Hé Griffmadár!!! mi lehet a probléma? :)



#7013 Windows Live Messenger 9

Elküldve: Szerző: wicktor on 2009. February 11. 19:26 PM in Internet, hálózatok

eszközök--> beállitások--> üzenetek-->hangulatjelek megjelenitése



#6937 Windows Live Messenger 9

Elküldve: Szerző: wicktor on 2009. February 07. 12:28 PM in Internet, hálózatok

OHH nagyon szépen köszönöm :(



#6934 Windows Live Messenger 9

Elküldve: Szerző: wicktor on 2009. February 07. 12:20 PM in Internet, hálózatok

Csáó miért van az hogy nem mutatja a hangulat jeleket az msn hanem csak a billentyü parancsát irja ki....



#6906 Windows Live Messenger 9

Elküldve: Szerző: wicktor on 2009. February 04. 16:44 PM in Internet, hálózatok

sikerült....még is a tüzfalammal volt a gond aki avg-t használ és nem engedi be az menjen aaz avg-n belül az eszközök--> haladó beállitások-->web védelem--> azonnali üzente küldés és ott kapcsoljuk ki az msn-t....nelegyen rajta pipa..és akkor már befog engedni :lol: :(



#6899 Windows Live Messenger 9

Elküldve: Szerző: wicktor on 2009. February 03. 20:35 PM in Internet, hálózatok

az nagyon gáz ha most feltettem ezt a programot amit mondtál de igy sem jó...söt még egyszer fel akartam rakni a wlm9 et de nem dobta ki...lehet az a baj hogy mindent kitöröltem ami windows live volt a gépen vagy ami windows messenger volt.....most mit tudok tenni...mert régebbi verziora meg azt irja ki hogy már ujjabb verzió van telepitve...



#6897 Windows Live Messenger 9

Elküldve: Szerző: wicktor on 2009. February 03. 20:24 PM in Internet, hálózatok

nem hiszem hogy akadájozná mert az elözö msn eket nem akadályozta....akkor most sem kelene ennél nem?



#6895 Windows Live Messenger 9

Elküldve: Szerző: wicktor on 2009. February 03. 20:08 PM in Internet, hálózatok

de az nem gond hogy azt irja ki hogy a windows live ez a példánya már telepitve van?



#6891 Windows Live Messenger 9

Elküldve: Szerző: wicktor on 2009. February 03. 19:40 PM in Internet, hálózatok

amugy az miért van hogy nem akar bejeletkezni az msn 9 ? nem lehetne megcsinálni hogy beengedjen vagy valami hasonló...?
Már probáltam hogy letöltök egy másik at és felrakni azt de azt irja ki hogy a messenger live 9 már instalálva van....hogy tom letörölni?? se a programfile ben nincs se a programok telepitése és törlésében.....mit csináljak hogy tudjak msn-ezni.....már nem tom hogy mit csináljak....



#6890 Windows Live Messenger 9

Elküldve: Szerző: wicktor on 2009. February 03. 19:35 PM in Internet, hálózatok

a plust már le uninstaláltam mert azt engedte de nem talállom a windows live 9 est hogy hogy tudnám le uninstatálni......



#6888 Windows Live Messenger 9

Elküldve: Szerző: wicktor on 2009. February 03. 19:04 PM in Internet, hálózatok

Hello mindnekkinek lenne egy oylan nagy problémám, hogy letöltöttem az msn 9 et hozzá a pluszt....elsönekfelengedet majd mikor utána fel akartam meni már nem..és azota sem..már probáltam minden féle képen uninstalálni de nem birom nincs a progamok telepitése és törlésébe.....valaki segitsen
köszi!
Wicktor