Ugrás a tartalomhoz


ViktorBeres tartalmai

Összesen 55 elem van ViktorBeres-tól (Search limited from 2023. May 08.)



Sort by                Order  

#7900 Windows Vista Service Pack 2 (SP2)

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. May 01. 08:05 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Hali!
Most már használom egy pár napja az SP2-t, és el akarom távolítani a törléséhez szükséges fájlokat mert elég kevés hely van a C:-n. Megtaláltam Bootor még az SP1-hez készített leírását, de nem sokra mentem vele, tud nekem valaki segíteni?

Ezúton is köszönöm Bootor, hogy ilyen gyorsan "közzétette nekünk a Microsoft" az SP2-t.



#7778 Office 2007 Service Pack 2 (SP2)

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. April 23. 20:52 PM in Office 2003, Office 2007, Office 2010, OpenOffice

Úgy olvastam több oldalon is, hogy sok újdonság lesz benne! Új fájlformátum támogatás (ODF), javított ábrázolás az excel-ben, stb.



#7735 Internet Explorer 8

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. April 21. 13:42 PM in Internet, hálózatok

A kérdésem már tártalan mert hogy, hogy nem de az Explorer újra működik!
Egyébként én az avast-al teljes mértékben elégedett vagyok, csak pusztán unalomból próbáltam ki az ESET-et.



#7733 Internet Explorer 8

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. April 21. 07:49 AM in Internet, hálózatok

Megpróbáltam leszedni az avastot de nem az volt a gond, a "kipróbálgatós gépemen :) " Mindig kipróbálom mielőtt valamit feltelepítek és nem akadnak össze a vírusírtók, de egyenlőre csak ismerkedek az újjal. Most csak az van fenn, és az internet explorer továbbra sem működik.
De azért köszi!



#7725 Internet Explorer 8

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. April 20. 16:28 PM in Internet, hálózatok

Hali!

Én alap esetben az Internet Explorer 8-at használom netezésre, de tegnap felraktam a gépemre az Avast mellé az ESET SMART SECURITY 3-at, és azóta nem tudja megjeleníteni a weboldalakat. Természetesen megpróbáltam hátha csak a tűzfal beállításai a rosszak, de a tűzfal letiltása után is fenn állt a hiba. A Firefox megy gond nélkül. Remélem lesz valakinek valami jó ötlete!

Előre is köszi!