Ugrás a tartalomhoz


pano tartalmai

Összesen 4 elem van pano-tól (Search limited from 2023. June 17.)


Sort by                Order  

#3625 Melyiket válasszam: Vista vagy XP?

Elküldve: Szerző: pano on 2008. February 22. 14:22 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Sziasztok! Szia! 1217balint ! Mindenképp Vista! Ha érdekel a pc ,és ez az egész ami körülötte van, hamar belejössz ! Én is játékok miatt kicsit idegenkettem a vistátol, de fent van a xp-is. De kb fél éve nem nyultam az xp-hez. Főleg most hogy van sp1 a vistához! EZ a jelen hidd el ! Még csak annyit hogy ha valami nem szalad a vistán ,fórumokon pl .itt :P http://www.msw.hu/forum/ sok segitséget találsz ! :lol:



#3179 Lexmark

Elküldve: Szerző: pano on 2008. January 26. 15:05 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Sziasztok! LoRenZo XP-32 op redszeren futotot !Drivert leszedtem Lexmarktól, felteszem de nem indul el mert hiányzik az lxbcpswx.exe telepítés után. :) Érthetetlen.



#3174 Lexmark

Elküldve: Szerző: pano on 2008. January 26. 11:15 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

XP alatt tökéletes volt kb 2 perc és kész volt a telepittés! Legszivesebben hagynám az egésszet, de most vettem bele patronokat és annyiba került mint :) a nyomtató :)



#3170 Lexmark

Elküldve: Szerző: pano on 2008. January 26. 10:01 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Sziasztok! Van 1 Lexmark z517-es nyomtatom.Fórumokat olvasgattam ugyan is nem tudom feltelepitteni, a Vista 64 bit - es redszerre! Ugyan senki nem mondta még, de szerintem nem kompatibilis a vistával ! ELKÉNE A SEGITSÉG ÉS MEGKÖSZÖNNÉM, HA VALKINEK LENNE ÖTLETE !Ja és még annyi a hivatalos oldalrol töltött driver sem jelentett megoldást!