Ugrás a tartalomhoz


abulafia tartalmai

Összesen 34 elem van abulafia-tól (Search limited from 2023. May 24.)



Sort by                Order  

#486 D-link DI-524 Router probléma

Elküldve: Szerző: abulafia on 2007. July 08. 19:04 PM in Hardver

A reset természetesen megvolt. Az újrakonfig sem segített. Meg a firware frissítés se. Az új routert bedugtam, beállítottam a kapcsolatot és kész. Mûxik.
A Vista símán felismerte, csak megkérdezte hogy ez most milyen hálózat, oszt kész.



#483 D-link DI-524 Router probléma

Elküldve: Szerző: abulafia on 2007. July 08. 13:15 PM in Hardver

No, azt hiszem a probléma megoldódott, legalábbis az ok kiderült. Mégpedig a router maga, egy másik tökéletesen üzemel.
Sajnos a három napos cseregaranciáról lemaradtam, lehet küzdeni azt hiszem a kereskedõvel. ;)

Mindenesetre nagyon köszönöm a figyelemet...



#475 D-link DI-524 Router probléma

Elküldve: Szerző: abulafia on 2007. July 07. 01:47 AM in Hardver

Nos, ha felépül a kapcsolat a routeren, akkor ott mûködik a ping.
Jól megpingeltem az MSW.hu-t -> "Ping msw.hu successfully!" ;)
Ugyanekkor a géprõl failed.

Gyanakszom, hogy a router a ludas, ugyanis a kapcsolat felépülése mint a kutya vacsorája, vagy van, vagy nincs. És nincs benne renszer.
Holnap megpróbálok szerezni egy másik routert, aztán meglátjuk...



#552 Vista driver-kezelési probléma!

Elküldve: Szerző: abulafia on 2007. July 17. 22:15 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Talán egy bios frissítés segíthet.
Ha nem, akkor passz...



#523 Vista driver-kezelési probléma!

Elküldve: Szerző: abulafia on 2007. July 14. 09:53 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Nálam is ugyanezt csinálta, minden bootolásnál újratelepítette a drivereket, természetesen rosszul. A probléma megoldódott úgy, hogy a vista újratelepítése után (automatikus frissítés kikapcs!!) feltettem az addig megjelent javításokat (AFPV-vel) majd a letöltött drivereket.
Tulajdonképpen lövésem sincs miért így jó, de most stabilan mûködik minden driver.



#1584 32bit-64bit

Elküldve: Szerző: abulafia on 2007. October 20. 13:02 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Ok. Értem. Akkor elõször tesztelem a két oprendszert.
Kösz!



#1578 32bit-64bit

Elküldve: Szerző: abulafia on 2007. October 20. 10:31 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Utánanéztem a neten a problémának, és valóban úgy tûnik, hogy a 64 bites OS-t csak professzionális alkalmazások esetében érdemes még használni. Úgyhogy azt hiszem, maradok egy XP prof. oprendszernél. Máramennyiben támogatja a magos processzorokat....



#1570 32bit-64bit

Elküldve: Szerző: abulafia on 2007. October 19. 20:03 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Nos, éppen ezt a "nagyon nagy" indokot keresem.

Nem otthonra lesz.



#1566 32bit-64bit

Elküldve: Szerző: abulafia on 2007. October 19. 18:37 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Gépet kell vásárolnom, ahol a számítási teljesítmény a legfontosabb. Az intel négymagos rendszerét választottam.
Az oprendszernél egy kicsit elakadtam. Mivel a stabil és megbízható mûködés munkagép lévén nagyon fontos, ezért XP-t telepítenék. Az XP tudomásom szerint 32 bites, 64 bites változatot pedig a Vista kínál.

Kérdés, hogy érdemes-e Vista64-el próbálkozni, van-e kézzelfogható nyereség, és megbízható-e?